Náš tím - MEGA Education
Vedomosti treba skvalitňovať,
podnecovať a stále rozvíjať,
inak sa stratia

Peter F. Drucker

Náš tím

Mária Pipová, konateľka spoločnosti

Po rokoch pôsobenia v pedagogickej a manažérskej oblasti založila Mária Pipová spoločnosť MEGA Education s cieľom poskytnúť firmám a širšej verejnosti kvalitné vzdelávacie služby. V súčasnosti sa venuje predovšetkým akvizičnej a manažérskej činnosti. Popri tom sa ako lektorka špecializuje na oblasť písomnej komunikácie, biznis protokolu a spoločenskej etikety a proklientskej komunikácie.

Martin Pipa, konateľ spoločnosti

Pedagogickú činnosť Martin Pipa po čase zamenil za riadenie rôznych spoločností v oblasti vzdelávania, kultúry a cestovného ruchu. Ako spoluzakladateľ spoločnosti MEGA Education sa v súčasnosti venuje predovšetkým organizácii konferencií a eventov najrôznejšieho druhu. Popri tom vedie tím špecialistov v rámci projektu na podporu regionálneho vzdelávania.

Natália Ogurčáková, špecialistka vzdelávania

Svoje znalosti z oblasti recruitingu, pozície HR Partnerky, softového vzdelávania a koučingu, zúročuje Natália Ogurčáková na pozícií špecialistky vzdelávania. V súčasnosti sa podieľa na tvorbe vzdelávacích projektov a komunikácii s vybranými klientmi v oblasti soft skills. Popri tom organizuje cyklus otvorených kurzov pre verejnosť, kreatívnych workshopov a inšpiratívnych stretnutí.

Terézia Sopková, špecialistka vzdelávania

Terézia Sopková sa v rámci MEGA Education venuje koordinácií vzdelávania, tréningov a jazykových kurzov, rozvoju vzťahov a aktívnej komunikácií s klientmi. Svoje jazykové znalosti, skúsenosti z oblasti HR, náboru zamestnancov, praxi a certifikácie v tanečno – pohybovej terapii a dlhoročnej práce s ľuďmi rôznych vekových kategórií tak zúročuje na pozícií špecialistky vzdelávania.

Aktuálne

Z našej spoločnosti

archív článkov
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!