Vedomosti treba skvalitňovať,
podnecovať a stále rozvíjať,
inak sa stratia

Peter F. Drucker

Náš tím

Mária Pipová, konateľka spoločnosti

Po rokoch pôsobenia v pedagogickej a manažérskej oblasti založila Mária Pipová spoločnosť MEGA Education s cieľom poskytnúť firmám a širšej verejnosti kvalitné vzdelávacie služby. V súčasnosti sa venuje predovšetkým akvizičnej a manažérskej činnosti. Popri tom sa ako lektorka špecializuje na oblasť písomnej komunikácie, biznis protokolu a spoločenskej etikety a proklientskej komunikácie.

Martin Pipa, konateľ spoločnosti

Pedagogickú činnosť Martin Pipa po čase zamenil za riadenie rôznych spoločností v oblasti vzdelávania, kultúry a cestovného ruchu. Ako spoluzakladateľ spoločnosti MEGA Education sa v súčasnosti venuje predovšetkým organizácii konferencií a eventov najrôznejšieho druhu. Popri tom vedie tím špecialistov v rámci projektu na podporu regionálneho vzdelávania.

Miroslava Mišičková, manažérka vzdelávania a lektorka

Miroslava Mišičková sa v rámci MEGA Education venuje akvizičnej činnosti a tvorbe nových vzdelávacích programov. Riadi tréningový cyklus v celom jeho rozsahu: od nadväzovania kontaktov s klientmi po vyhodnotenie tréningov. Od roku 2015 pôsobí ako lektorka mäkkých zručností. Je spoluautorkou virtuálnych kurzov spoločnosti MEGA Education.

Natália Ogurčáková, špecialistka vzdelávania

Svoje znalosti z oblasti recruitingu, pozície HR Partnerky, softového vzdelávania a koučingu, zúročuje Natália Ogurčáková na pozícií špecialistky vzdelávania. V súčasnosti sa podieľa na tvorbe vzdelávacích projektov a komunikácii s vybranými klientmi v oblasti soft skills. Popri tom organizuje cyklus otvorených kurzov pre verejnosť, kreatívnych workshopov a inšpiratívnych stretnutí.

Aktuálne

Z našej spoločnosti

archív článkov
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!